Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Aktualności

Aktualności na rok 2014

Nadchodzące wydarzenia

ZAPRASZAMY

Swinger Carp Team oraz PZW Koło Siedliszcze zapraszają karpiarzy na II edycję zawodów karpiowych na Zalewie Majdan Zahorodyński pod nazwą II Zasiadka z SCT w dniach od 13 (start po południu) do 17 (godzina 12:00) sierpnia 2014r





ZAWODY OBJĘTE PATRONATEM WÓJTA GMINY SIEDLISZCZE
SPONSORZY:
Spółdzielczy Bank Powiatowy W Piaskach
Sklep Wędkarski RYBKA, Elizówka 65 Box B49


Koszt uczestnictwa dwuosobowej drużyny 380zł. Regulamin oraz szczegółowe informacje dotyczące zawodów wkrótce.
Zawody zostaną rozegrane w formie i na zasadach, tak jak I edycja.
Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia archiwum aktualności, gdzie jest relacja z I edycji zawodów, oraz wszystkie inne informacje, dotyczące organizacji imprezy.
Otwieramy listę zgłoszeń. Maksymalna ilość drużyn: 15.Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 1.07.2014r
Zgłoszenia oraz dodatkowe informacje poprzez maila sctm1@wp.pl lub telefonicznie: 601284858. Zbyszek Tomaszewski



LISTA UCZESTNIKÓW II ZASIADKI Z SCTM NA ZBIORNIKU MAJDAN ZAHORODYŃSKI 13-17.08.2014


1. Banach Dariusz i Konrad Grabowski Carp Team Świdnik
2. Jarosław Bednarczuk i Piotr Koza OSW Rogóźno
3. Baryluk Tomasz i Karol Sitarz Wks Sanger Janów Lubelski
4. Popek Przemysław i Jakub Wlaź -
5. Ryszard Iwański i Dariusz Pietrzyk Radomski Klub Karpiowy
6. Michał Solecki i Marcin Runowski Radomski Klub Karpiowy
7. Grzegorz Krysiak + 1 osoba KK Leniwiec Radomyśl nad Sanem
8. Rafał Lewkowisz i Piotr Zach -
9. Wojtek Swatowski + 1 osoba Team carp Zamość
10. Jacek Siedlaczek i Dariusz Radecki Team Krasnystaw
11. Paweł Grzyb i Jacek Petrykowski Team Radom
12. Jerzy Radomski i Dariusz Radomski Wks Sanger Janów Lubelski
13. Dariusz Engiel + 1 osoba Zamojski Klub Karpiowy
14. SCT SCT
15. SCT SCT




LISTA REZERWOWA


1. Damian Wróbel i Marek Jakubczyk Team Lublin
2. Waldemar Chorębała + 1 osoba LKK
3. Krzysztof Kiedrzynek + 1 osoba -





Archiwum aktualności